2022.06.24. péntek

 

 

 

PORSCHE TATABÁNYA Nagyszínpad

16.00 – 17.00    Opening Music Dj Miller

17.00 – 18.00    Dö'loorien Party Zenekar

18.00 – 18.30    Dj Miller - Best of '90 Lemezlovas mix
19.00 – 20.00    Koral Tribute Band koncert

21:00 – 22.30    Pápai Joci koncert

22.30 – 23.30    Metzker Viktória

23.30 – 00.30    Bárány Attila

00.30 – 01.30    Pixa

 

APTIV Várszínpad

15.30 – 16.30    Makeshift duó

17.00 – 18.00    MH Szentendre Helyőrségi zenekar
18.00 – 18.15    Fesztivál megnyitó

18.30 – 19.30    Benkó Dixieland Band

 

 

 

J&S Speed Borudvari Pódium

13.00 – tól         Borudvarhoz szól a nóta - lemezlovas mix

19.30 – 20.45    Johan János és zenekara

20.45 – 21.15    Borlovagrendi megnyitó

21.30 – 22.30    Molnár György trió

22.45 – 23.45    Cimbali Band

00.00 – 01.00    ’Lacustica”

 

 

 

GÜNTNER Szipi pódium

13.45 – 14.00    Megnyitó

14.00 – 14.45    Odi, a csodatacskó!

15.15 – 16.15    Panni és a Kutyusok

 

 

 

Peron színpad

16.00 – 16.45    Anna és Enci

18.00 – 18.45    Őzykék

20.00 – 21.00    EntschuldiGang

21.15 – 21.45    ExcuseMate

22.30 – 23.30    Three Legged Pony
23.30 – 23.30    Dj Bóli - 25 év felettiek szuperbulija

00.45 – 01.30    Dj Bóli - 25 év felettiek szuperbulija

 

Area 51

15.00 – 16.30    Yan'oh

16.30 – 18.00    Tom Reaper aka. Kaszy

18.00 – 19.30    Makszim

19.30 – 21.00    Justrice

21.00 – 22.30    Peter Makto

22.30 – 00.00    Gregory S

00.00 – 01.30    Mark Gasparik

 

2022.06.25. szombat

 

 

 

PORSCHE TATABÁNYA Nagyszínpad

15:00 – 15.45    Arcidra
15.45 – 16.15    Délutáni dallamok - lemezlovas mix

16.15 – 17.00    Shirley

17.00 – 18.00    Legjobb magyar slágerek - lemezlovas mix

18.00 – 19.00    Rácz Gergő koncert

19.00 – 19.30    Party lemezlovas mix

21.00 – 22.15    Horváth Tamás koncert

22.15 – 22.30    HUBIK TRANS SPED Tüzijáték

22.30 – 23.30    Dj Dominique

23.30 – 00.30    Sterbinszky x Mynea

00.30 – 01.30    Antonyo

 

 

 

APTIV Várszínpad

14.30 – 15.30    Dancing Feet

16.00 – 16.30    Kultúrhakni

16.30 – 17.30    Könnyűzene kórusra
19.00 – 20.00    Majsai Gábor

21.00 – 22.00    Tatabányai Bányász Táncegyüttes

22.15 – 22.30    HUBIK TRANS SPED Tüzijáték

 

 

 

J&S Speed Borudvari Pódium

13.00 – tól         Borudvarhoz szól a nóta - lemezlovas mix

15.30 – 16.30    Supertrouper duó

17.30 – 18.30    Móser Ádám

20.00 – 21.00    Lackfi Dorottya és Sinha Róbert

22.15 – 22.30    HUBIK TRANS SPED Tüzijáték

22.30 – 01.00    Nem csak Lackó

 

 

 

GÜNTNER Szipi pódium

10.45 – 11.00    Program- ismertetés

11.00 – 11.45    Ákom-bákom bábszínház

12.00 – 12.15    Kacsafutam a Bűbáj webjátékbolt támogatásával

12.15 – 13.00    Portéka színház

13.30 – 14.30    Fabula zenekar

 

 

 

Peron színpad

14.00 – 14.30    Citizen Naiv

15.15 – 16.00    Patrik és a búgócsigák

17.00 – 18.00    Quack

18.30 – 19.30    Ullie

20.00 – 21.00    Avion

21.30 – 22.30    Török Ádám és a Légió

22.30 – 01.30    Spy The Ghost (Mozsó) és DJ BRK

 

Area 51

12.30 – 14.00    Syler

14.00 – 15.30    El Nino

15.30 – 17.00    Noreszt Twelve

17.00 – 18.30    InNowa

18.30 – 20.00    Vespin

20.00 – 22.00    Mark Gasparik

22.00 – 00.00    Makszim Bros 

00.00 – 01.30    Tom Reaper aka. Kaszy

 

2022.06.26. vasárnap

 

 

 

PORSCHE TATABÁNYA Nagyszínpad

15.30 – 16.30    Black Jack koncert

16.30 – 17.30    Dj Hubik lemezlovas mix

18.30 – 20.00    Bikini koncert az AKH támogatásával

20.00 – 21.00    Dj Miller Lemezlovas mix

21:00 – 22:00    Kasza Tibi koncert

 

 

 

APTIV Várszínpad

15.00 – 15.30    Villámtánc KSE Tatai Primavera csoport

15.00 – 16.00    Total Dance Club

16.00 – 17.30    Táncoló világ Dance-Zumba show Hermann Anikóval

19.15 – 19.30    Fesztivál záró

 

 

 

J&S Speed Borudvari Pódium

13.00 – tól         Borudvarhoz szól a nóta - lemezlovas mix 

​17.30 – 18:30    Nagy János trió

19.30 – 20.30    JOY BAND

20.30 – 22.00    Herczog Ricsi harmonikás

 

 

 

 

 

GÜNTNER Szipi pódium

10.45 – 11.00    Program- ismertetés

11.00 – 12.00    Kalap Jakab

12.15 – 12.30    Kacsafutam a Bűbáj webjátékbolt támogatásával

12.30 – 13.30    Kalamajka

13.45 – 14.30    Pötörke Táncház

15.00 – 16.00    Zsebsün

16.00 – 16.15    Fesztiválzáró

 

 

 

Peron színpad

14.30 – 15.00    AnnaBarni

15.15 – 16.00    Exopop

16.30 – 17.45    DeZoo

18.00 – 19.45    HellóPisti

20.00 – 21.00    Siklósi Balázs

Area 51

12.00 – 14.00    Yan’oh b2b El Nino

14.00 – 16.00    Syler

16.00 – 18.00    Tom Reaper aka. Kaszy

18.00 – 20.00    Feeder

20.00 – 22.00    Mark Gasparik b2b Makszim

 

És további meglepetés programok...!
 

A programváltoztatás jogát a szervezők fenntartják!

hubik trans logo.jpg
hubik trans logo.jpg
hubik trans logo.jpg
AKH.jpg
Porsche-T.jpg
Porsche-T.jpg
Porsche-T.jpg
Aptiv-color.jpg
Aptiv-color.jpg
Aptiv-color.jpg
Güntner.jpg
Güntner.jpg
Güntner.jpg
JS.jpg
JS.jpg
JS.jpg
Peron.jpg
Peron.jpg
Peron.jpg
DSC_8976.JPG
Vásárold meg
JEGYEDET
elővételben
ONLINE
VAGY
SZEMÉLYESEN
és spórolj!
DSC_1016.jpg

Nézd meg galériánkat